Dilinizi seçin

Amerika'dan Mülk Satışı İçin Tanıdıklarınızı 4 Adımda Kolayca Yönlendirin! 
Amerikadan Mülkler İle Beraber Çalışmak İçin Adımlar:
1. Tanıdığınızın (Veya Müşterinizin) İrtibat Bilgilerini Bize Gönderin.
2. Gerek satış işlem süresi, gerek karar süresi, gerekse ödeme işlemleri açısından yurt dışında gayrimenkul alımı Türkiye'dekine nazaran daha uzun sürmektedir. Türkiye'de en kısa 3 günde bitebilecek bir işlem söz konusu Amerika'dan mülk alımı ve komisyon geliri paylaşımı da dahil olduğunda en kısa 4 ay gibi bir süre sürebilmektedir.
Bu süreç bütçe belirlenmesi, yerin sunumu, yerin onayı, alım işlemlerine başlanması, işlemlerin tamamlanması gibi genel başlıkları içermektedir.
3.Bize önermek istediğiniz müşteri olabilecek kişilerin isim telefon e-posta bilgilerini aşağıdaki formla göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer mülk alımı tamamlanır ve ödemeler tam anlamıyla gerçekleşirse; bu işlemin sonucunda toplam olarak, 8.800TL gelir elde edebilirsiniz.
4. Benim göndereceğim müşterinin almak istediği mülk ve yapacağı alım çok yüksek. Bu durumda daha fazla bedel alabilir miyim? Bu satın alma tutarı 2.000.000TL üzeri her bir milyon Türk Lirası için 2.800TL ilave olarak gelir, gene elde edebilirsiniz.
Örneğin alınan mülkün bedeli 5.550.000TL olsun. 2.000.000TL'lik kısmı için 8.800TL iban numaranıza (yalnızca banka hesabınıza ödeme yapılmaktadır!) kalan 3.550.000TL için ise ilave olarak 2.800TLX3=8.400TL ilave aracılık hizmeti alarak toplamda 8.800TL+8.400TL=17.200TL bedeli banka hesabınızdan alırsınız. Cazip geliyor mu? Hemen o zaman aşağıdaki kısma, 1-kendi bilgileriniz, 2-alıcı bilgilerini bize gönderin. Satın alma işleminin tamamlanmasını umut ederek, 4-7 aylık bir beklemeye geçin. Eğer işlem sonuçlanırsa hizmet bedelleri için banka bilgileriniz sizden talep edilecektir. 

60 Saniyede Nasıl 17.000TL kazanırım?
1. 
Telefonunuzda tanıdıklarınızdan Amerika'da mülk almak isteyecek olanları ayırın.
2. İsteyenler arasında ekonomik olarak imkanı uygun olanlara listeyi indirgeyin.
3. İndirgenmiş listeden seçeceğiniz kişiyi arayıp, selam senin telefonunu Adam Amerika'da, ona vereyim mi Amerika'dan mükler için deyin? "-Evet, verebilirsin!" duyduğunuz anda, o kişinin numarasını bize gönderin. Satın alması durumunda 17.000TL'ye değin varan geliri elde edin.

60 Dakikada Nasıl 1.020.000TL kazanırım? 
1.
60 saniyede yaptıklarınızı 1 saat süresi boyunca uygulayın.
2. Bir saatin sonunda ekmiş olduğunuz iş tohumunuzun 6 ay sonunda tümüyle başarılı olma durumunda yaklaşık olarak 1 milyon TL civarında veya üzerinde gelir elde etmiş olursunuz.

Nasıl 1 milyon Türk Lirası Kazanabilirim?
1.
60 dakikada nasıl 1.020.000TL kazanabilirim'i uygulamanız yeterli olabilir.

Belki 5 milyon TL, belki 10 milyon TL Amerika'dan mülk almak için müşteri yönlendirmiş oluyorum, bu gelir benim için çok az!
Gelin bunun az mı çok mu olduğunu dikkatlice analizini beraber hemen yapalım:
Diyelim ki bir işte çalışan bir kişisiniz. Bir haftanın da sadece ve sadece 5 günü, günde de 8 saat çalıştığınız bir işiniz olduğunu, kurumsal belki, varsayalım. Tümüyle hesaplanması hem kolay hem de kapsayıcı olması adına da 10.000TL bir maaşa göre maliyetinizi bulalım.
Haftada (5günx8Saat) 40 saat çalışıp, toplam olarak ayda (22işgünüx8Saat)176 saat vaktinizi değerlendirdiğinizi bulalım.
Bu durumda 1 saatiniz için mevcut işinizle;
10.000TL/176saat=56Türk Lirası, 81 Kuruş elde etmiş oluyorsunuz.
Aynı Tutar:
Aylık 20.000TL gelirde, saat için (20.000TL/176saat=)113Türk Lirası, 63 Kuruş
Aylık 40.000TL gelirde, saat için (40.000TL/176saat=)227Türk Lirası, 27 Kuruş
olmuş oluyor. Kısaca 60 dakika eğer kırkbin Türk Lirası maaş alıyorsanız, çevrenizi arayarak harcamış olacağınız maliyet mesai ücretiniz (tatil gününüz veya iş sonrası/evveli aramanızla) 227TL karşılığında 1 saat için bir milyon Türk Lirası veya civarı bir kazanç için girişimde bulunmuş oluyorsunuz. Buna değer mi? Bu kazanç oldukça çok ama çok cazip mi? Yanıtınız eğer hemen başlayalımsa, aşağıda yer alan formu doldurmanız veya bize whatsapla ulaşmanız yeterli olur. Size telefonla görüşme için randevu verilecek, bu randevuda da detaylı sorularınızı sorabileceksiniz. Güzel bir iş hayatınız olmasını dileriz.

Meslektaşlarımız için bu sistem avantajlı mı?
1. Kesinlikle Evet!
Vaktinizin içinde olmayan pazarda, talebi olmayan müşteriye, kendinize ek pazar açarak, üstelikte bunu sadece dakikalar ayırıp kalan vakti Adam Amerika'da, olana delege ederek bitirmiş oluyorsunuz.
2. Üstelik Daha Karlı!
Bugün Türkiye'de başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı olarak senede 10.000.000TL İpek hanımın kazandığınızı varsayarak ilerlersek eğer; bir ayda İpek hanımın kazandığını bir saatteki tutara indirgediğimizde 4.734TL kazandığını buluruz. (10.000.000/12ay/176saat ayda). Burada 60 dakika boyunca göndereceğiniz müşterilerin hepsinin 5 milyon veya civarı tutarla alışveriş yapması halinde işlem sonunda (yaklaşık 6 ay) toplam 4.734TL mesainiz karşılığında 1 milyon TL civarında veya üzerinde kazanç elde edebiliyorsunuz.
3.Toplam yüzde olarak kaç almış oluyorum? Bir dakikadan daha fazlam da var!
1000'de 3 civarı komisyon almış oluyorsunuz. Ama 1 dakika dediğiniz telefon görüşmesi için ben senelerce vererek o insanlarla ilişkimi ve karşılıklı güven köprümü kurdum onu hesaba da katıyor musunuz diye düşünebilirsiniz! Elbette, nasıl siz 1 dk. ile irtibatı gönderiyorsanız, burada bu işin yapılabilir hale gelmesi için 45 sene üzerinde birikim ve eğitimle, üstüne üstlük Amerika'da doğmadan bu seviyeye hem gelip, hem de Türkiye'nin iş ahlakını (erdemli, vicdanlı, pes etmeyen) ve belki Almanya'nın disiplinini size sunarak bu işlemleri sonuca taşıyoruz. Burada göndermiş olduğunuz müşterinin adım atması, gerekli evrakları imzalaması da oldukça uzun bir süre, hatta büyük tereddütler, alabiliyor. Çünkü onların da belli konuları kendilerince araştırması ve incelemesi gerekebiliyor. Bizler ise onların her aradığında yanıt verebiliyor olmak adına ve Amerika piyasasından da haberdar ve güncel olmak adına oldukça yüksek maliyetleri ister satış olsun, ister olmasın karşılamak zorunda olarak ilerliyoruz. Üstelikte bu maliyetlerin tek bir sentini bile ne size ne de müşterinize yansıtmıyoruz. Kısacası, mevcut hayatınızda ilave olarak bu konuya ayıracağınız süre karşısında potansiyel gelirini tarttığınızda mevcut giyim mağazanızda, genç giyim, bebek giyim, hamile giyim, erkek giyim gibi apayrı bir bölüm açmış ve bu bölüm içinde hiç bir saniye dakika ayırmadan gelir imkanı kendiniz için oluşturmuş oluyorsunuz. Bahsettiğiniz müşterilerden hem hepsinin alışveriş yapmayacak olması hem de bu alışveriş işleminin 5-6 aya değin sürelerde olacağını da hesaplarsanız gerçekten de oldukça zor bir iş yapmış oluyorsunuz sadece ama sadece 1 dakikanızla! Ancak çıkılan bu yokuşun devamı tepe noktasından sonra yokuş aşağı. Zira memnun olan her müşteri, kira gelirleri iyi bir şekilde yönetilen, mülklerinin takibi yapılan her müşteri yıllar ardından size yeni yeni tavsiyeler sağlayacak. Bu sayede de daha da çok müşterinin işlemine aracılık ediyor olabileceksiniz.
4.Gene de daha yüksek komisyon geliri almak istesem alabilir miyim?
46.000USD  5 senelik üyelik bedeli karşılığında göndereceğiniz her müşterinin alım bedelinin %2 (Binde yirmi) oranında komisyon bedeli evet alabilirsiniz. Bu ücret 2023 Mart sonuna değin geçerlidir. Bu üyelikle beraber 100 adet danışmana değin tanımlama yapılabilir. Bu tanımlamada tek koşul aynı markanın aynı şubesinde çalışıyor olmalarıdır. Aynı markanın farklı şubelerini de kapsayan 3000 adet danışmanın geçerli olacağı üyelik bedeli 4 sene için 487.000USD'dir.
5.Daha ekonomik bir çözümle gelir komisyon oranımı arttırabilir miyim?
Dilerseniz aylık 1.000USD ile %1,5 satış bedelinden de komisyon alabilirsiniz. Burada önemli olan bu bedel karşılığında bu oran üzerinden komisyon alabilmek için kesintisiz ödeme yapmaya devam her ay etmeniz gerekmektedir. Bu komisyon bedelinden işlem hesaplanabilmesi için tavsiye etmiş olduğunuz müşteriden 2 ay evvel üyelik kaydınızın olması ve tavsiye ettiğiniz müşterinin alım işlemi tamamlanıncaya kadar bu bedeli ödüyor olmanız her ay boyunca gerekmektedir. Tek bir müşteri için bu üyeliği değerlendirmek isteyenlerden ziyade ya birden fazla müşteri tavsiye edecekler ya da alım yapacak olan müşterinin alım miktarının üyelik bedelinize göre avantaj sağlayacak olarak üst miktarlarda olması durumunda bu üyelik faydalı olabilir. En mühimi 1 ay kesinti olması durumunda bile tavsiye ettiğiniz müşterinin üyelik numaranızla ilişkisinin kalmayacak olmasında dolayı çok iyi planlı bir hazırlıkla bu üyelik yöntemi tercih edilebilir.

Amerika'da mülk fiyatları nedir? Ortalama 200.000USD*
* New York, New Jersey (İstanbul, Kocaeli gibi) birbirlerine yakın şehirler ve buradan bir diğerine çalışmaya gidenlerin oluşturduğu taleplerle 200 ile 2 milyon dolar arası evlere rastlamak mümkün. Bunlar içinde 20m2 olan apartman daireleri de, 300m2 müstakil evlerede rastlamak mümkün. 50 Eyalet,108.000 mahallesiyle yaklaşık olan bir bölgenin 162 şehiri ve 330 milyon nüfusu olmasının ötesinde, Türkiye yüz ölçümünün 13 kat daha büyük bir toprak alanına kurulu olması söz konusu. "Türkiye'de ev fiyatları nasıl?" diye bir soru size sorulduğunda hissedeceğiniz yanıt ile A.B.D.'de durum benzerdir. Hakkari'den Edirne'ye değin bugün mülk ve ev fiyatları 200.000TL ile 300.000.000TL arasında (Boğazda yalılar, önemli oteller hariç) fiyat çıktığı gibi, Amerika'da yaklaşık, 100.000USD ile 50.000.000USD arası diye bir aralık verilebilir tüm eyaletleri de düşünürek. Günümüzde kullanılabilecek ideal ortalama ev fiyatı içinse 200.000USD telafuz edilebilir.

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Bize Tanıdıklarınızı Tavsiye Edin, Siz de Kazanın!

  Refresh Captcha  
 

 

 

7 misafirler ve üye yok çevrimiçi